Sortiment

Počítače

Sestavíme Vám na přání ze zvolených komponentů jakýkoliv osobní počítač nebo Vám nabídneme hotovou sestavu některého z renomovaných výrobců. Jednoduše nám řeknete, k čemu by měl počítač sloužit a my se postaráme, aby plně vyhovoval Vašim požadavkům.

Acer Hewlett-Packard Lenovo

Notebooky

Nabízíme Vám špičkové výkonné notebooky Toshiba, HP, Dell, Lenovo, Asus a nejprodávanější notebooky v České republice od firmy ACER.

Acer Hewlett-Packard Toshiba

Tiskárny a multifunkční zařízení

V našem sortimentu najdete tiskárny i multifunkční zařízení od všech významných firem zabývajících se tímto sortimentem.

Epson Hewlett-Packard Canon

Mobilní telefony

Naše firma je autorizovaným partnerem mobilních operátorů T-Mobile ČR a Telefonica O2 ČR, pro které zajišťujeme také všechny základní služby (sepsání nové smlouvy, přechod z předplacené služby na paušál, atd.). Nabízíme také všechny typy mobilního internetového připojení.

T-Mobile Telefónica O2 Vodafone

Digitální technika

Nabízíme široký sortiment digitálních zařízení všech renomovaných výrobců působících na českém trhu. Všechno zboží je pouze od oficiálních distributorů a proto je možné uplatňovat veškeré případné reklamace u všech autorizovaných servisů příslušné značky v České republice.

Olympus Panasonic Sony

Televizní a satelitní technika

Kromě špičkových produktů televizní a digitální techniky nabízíme také našim zákazníkům kompletní řešení příjmu digitálního pozemního i satelitního televizního vysílání. Zařídíme vše od měření signálu a návrhu nejvhodnějších zařízení až po montáž antén včetně rozvodů a nastavení celého systému.

Samsung Topfield Sharp

Spotřební materiál

Dodáváme veškerý spotřební materiál do kancelářských zařízení (tonery, inkousty, fólie, papíry, atd.). S ohledem na kvalitu nabízíme pouze originální spotřební materiál všech renomovaných značek.

OKI Konica Minolta Xerox

Software

Jsme oficiálním partnerem firmy ESET software, která dodává stejnojmenné antivirové programy. Spolupracujeme také s autorizovaným distributorem produktů Microsoft a všechny námi dodávané počítače obsahují pouze legální software.

Microsoft Windows Microsoft Office Eset Grisoft - AVG